Ledmaksan Textile Machinery
Narrow Weaving Machines
Crochet Knitting Machines
Dar Dokuma Makinaları
Ledmak Dar Dokuma Makinaları iç giyimden ev tekstiline, teknik dokumalardan medikal tekstile kadar birçok alanda tekstil yan sanayi ürünleri üretmektedir. Ledmak Dar Dokuma Makinaları 0.5 cm’den 50cm’ye kadar genişlikte kapsamlı olarak lastik, şerit, kordon, bondaj, perde ekstraforu, kurdele gibi ürünlerin dokumasını yapar.
Dar dokuma makinaları , üretilecek olan ürünlerin genişliğine göre farklı modellerde tasarlanmaktadır. Başlıca 2 kafa dokuma , 4 kafa dokuma , 8 kafa dokuma , 6 kafa dokuma , 10 kafa dokuma , 12 kafa dokuma olarak üretilir. (Müşterilerin özel isteklerine göre farklı dokuma sistemleri tasarlanabilir.)
Yüksek çalışma hızı , kolay desen değişimi , uzun ömürl yedek parçalar , verimli çalışma sayesinde Ledmak Dar Dokuma Makinaları , müşterilerine her zaman en iyi sonuç ve maksimum üretim kapasitesi sağlamaktadır.

Ledmak Dar dokuma Makinalarının Genel Özellikleri ;

– Dar dokuma makinalarının üzerinde mevcut olan parçalar yüksek kaliteli ve 100% yerli üretimimizdir.
– İp kopmaları durumunda otomatik stop mevcuttur.
– Dar dokuma makinalarının üzerinde acil durum uyarı sistemleri mevcuttur.
– Hız kontrol cihazi (inverter) mevcuttur.
– Yardımcılı dokuma sistemi mevcuttur.
– Son derece pratik ayara sahip dar dokuma makinamızda kafa adedi değişimi , ağızlık açma sistemleri , desen değiştirme ayarları kolayca yapılabilmektedir.
– LEdmak Dar dokuma makinaları kalitesi dünya çapında çeşitli belgelerle desteklenmektedir.

Ledmak dar dokuma makinalarının müşterilere sunduğu başlıca avantajlar ;

– Yüksek üretim kapasitesi
– Hızlı desen değişimi ve yeni ürün ayarı
– Parçaların uzun ömürlü oluşu.
– Kolay parça değişimi
– İkinci el makina satışlarında Türkiye ve çeşitli ülkelerde ilk tercih edilmesi ve değerinin korunması.
– Uygun fiyat ve yüksek kalite avantajı.

Ledmak Dar Dokuma Makinaları dokunulacak olan ürünlere göre ilave ekipmanlar ile desteklenmektedir.Başlıca ilave ekipmanlar ; lastik verici aparatlar , farklı gücü sistemleri , bant sarma sistemleri , leventlik sistemleri , otomatik ve elektronik atkı verici sitemleri , farklı dokuma sistemleri.

Ledmak Dar dokuma makinaları , dar tekstil sektörüne ayrıca yan ve yardımcı makinalarda üretmektedir. Bu Makinaların başında çözgü makinaları , ambalaj makinaları , apre makinaları , fikse makinaları , şerit sarım makinaları ve paketleme makinaları gelmektedir.

Dar dokuma Makinaları , polyester , poliproblen , pamuk , naylon , akrilik gibi 40 denyeden 8000 denyeye kadar farklı çeşit ve kalınlıklarda iplikler ile rahatça çalışmaktadır.

BACK