Boya,Fikse, Apre

Elastik ve elastik olmayan dar dokuma ve örme ürünleri gruplarına göre ‘’ Boyama , Apreleme ,Fikseleme’’ olarak adlandırılan farklı metodlarda terbiyelenmektedir.

APRE ; Ledmak, elastik ve düz şeritleri apreleme işlemi için tek tambur , çift tambur , continu geniş şeritler vb. çeşitlerde aprelenecek ürünün karakter özelliklerine göre müşterilerine en verimli Apre makinalarını sunmaktadır.

Apre Makinasında bulunan ısı tamburları resistanslar vasıtasıyla max. 200- 210 derece ısınıp dar lastik ve şeritleri rahatça apreleme işlemi yapar. Apre makinalarımız ,ayrıca hafif oranda şerit ve kolon fikseleme işleminde kullanılır.

BOYA ve FİKSE; Boya ve fikse makinalarımızda başlıca her çeşit elastik ve düz dar dokuma ürünleri boyanabilir ve fikselenebilir

Ledmak , müşterilerin ihtiyaçlarına özel fikse ve boya makinaları üretmektedir. Makinaların boyutları ve özellikleri , üretilecek olan ürünlerin karakterlerine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Makinalarımızda genel öne çıkan özellikler ; hızlı ürün değişimi , hızlı renk değişimi , verimli üretim , kolay ürün ayarlama ve tansiyon kontrol

Boya ve Fikse Makinalarımızda işlem gören ürünler :

  • Kurdele

  • Pamuk , polyester, naylon şerit

  • Likralı ve lateksli lastik çeşitleri

  • Emniyet kemerleri ve Spanzetler

  • Poliproplen , polyesteri naylon fikseleme

whatsapp