Ledmak Dar Dokuma Makinaları – Kroşe Makinaları

Ledmak Dar Dokuma Makinaları iç giyimden ev tekstiline , teknik dokumalardan medikal tekstile kadar birçok alanda tekstil yan sanayi ürünleri üretmektedir.
Ledmak Dar Dokuma Makinaları 0.5 cm’den 50cm’ye kadar genişlikte kapsamlı olarak lastik , şerit , kordon , bondaj , perde ekstraforu , kurdele gibi ürünlerin dokumasını yapar.

Dar dokuma makinaları , üretilecek olan ürünlerin genişliğine göre farklı modellerde tasarlanmaktadır. Başlıca 2 kafa dokuma , 4 kafa dokuma , 8 kafa dokuma , 6 kafa dokuma , 10 kafa dokuma , 12 kafa dokuma olarak üretilir. (Müşterilerin özel isteklerine göre farklı dokuma sistemleri tasarlanabilir.)

Yüksek çalışma hızı , kolay desen değişimi , uzun ömürl yedek parçalar , verimli çalışma sayesinde Ledmak Dar Dokuma Makinaları , müşterilerine her zaman en iyi sonuç ve maksimum üretim kapasitesi sağlamaktadır.

Ledmak Dar dokuma Makinalarının Genel Özellikleri ;

– Dar dokuma makinalarının üzerinde mevcut olan parçalar yüksek kaliteli ve 100% yerli üretimimizdir.
– İp kopmaları durumunda otomatik stop mevcuttur.
– Dar dokuma makinalarının üzerinde acil durum uyarı sistemleri mevcuttur.
– Hız kontrol cihazi (inverter) mevcuttur.
– Yardımcılı dokuma sistemi mevcuttur.
– Son derece pratik ayara sahip dar dokuma makinamızda kafa adedi değişimi , ağızlık açma sistemleri , desen değiştirme ayarları kolayca yapılabilmektedir.
– LEdmak Dar dokuma makinaları kalitesi dünya çapında çeşitli belgelerle desteklenmektedir.

Ledmak dar dokuma makinalarının müşterilere sunduğu başlıca avantajlar ;

– Yüksek üretim kapasitesi
– Hızlı desen değişimi ve yeni ürün ayarı
– Parçaların uzun ömürlü oluşu.
– Kolay parça değişimi
– İkinci el makina satışlarında Türkiye ve çeşitli ülkelerde ilk tercih edilmesi ve değerinin korunması.
– Uygun fiyat ve yüksek kalite avantajı.

Ledmak Dar Dokuma Makinaları dokunulacak olan ürünlere göre ilave ekipmanlar ile desteklenmektedir.Başlıca ilave ekipmanlar ; lastik verici aparatlar , farklı gücü sistemleri , bant sarma sistemleri , leventlik sistemleri , otomatik ve elektronik atkı verici sitemleri , farklı dokuma sistemleri.

Ledmak Dar dokuma makinaları , dar tekstil sektörüne ayrıca yan ve yardımcı makinalarda üretmektedir. Bu Makinaların başında çözgü makinaları , ambalaj makinaları , apre makinaları , fikse makinaları , şerit sarım makinaları ve paketleme makinaları gelmektedir.

Dar dokuma Makinaları , polyester , poliproblen , pamuk , naylon , akrilik gibi 40 denyeden 8000 denyeye kadar farklı çeşit ve kalınlıklarda iplikler ile rahatça çalışmaktadır.

Who is admin

You need update your bio: Edit your profile

BACK